İŞTİRAKLER

NATA Holding; Beton/BA boru, alt yapı elemanları, prefabrik tesisler, enerji, inşaat, madencilik, proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım, yurt içi - yurt dışı müteahhitlik hizmetleri ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

NATA İnşaat; Beton-BA Boru ve alt yapı elemanları ile her türlü BA prefabrik yapılar (sanayi tesisleri, şantiye yapıları, bahçe mobilyaları, yapı elamanları vs) ön germeli yapı elemanları üretmek amacı ile 1997 yılında, 80.000 m2 alanda hizmete başlamış ve organize olmuş bir kuruluştur. Nata İnşaat, sektörün gerektirdiği ileri teknolojiyi uzman kadrosuyla birleştirerek, kalite ve standartları bünyesinde toplayarak oluşturduğu tecrübeye, işveren idareler nezdinde kazanılan güveni de ekleyerek bugünkü saygın konumuna ulaşmıştır.

NATA Gayrimenkul, NATA Holding bünyesinde gerçekleştirdiği projeleriyle hayatı daha güvenli hale getiren akıllı evlerden kiralama, yönetim ve danışmanlık hizmetlerini verdiği alışveriş merkezlerine kadar birçok alanda faaliyet gösteren bir gayrimenkul lideridir.

İstmar Tem Gayrimenkul A.Ş. 2005 yılında, Ankara'da kurulmuştur. Antares AVM'nin ortağı olan firma aynı zamanda Nata Vega AVM, Vega Avm İstanbul, Vega Avm Silivri, Vega Avm Yalova ve Vega Cadde AVM gibi yapıların tamamına sahiptir. Bunların yanında Aquavega akvaryum işletmesi de İstmar bünyesinde bulunmaktadır.

Altan 2018 yılında kurulmuştur. Eskişehir ilinde bulunan Vega Outlet Eskişehir Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni işletmektedir.

NET YAPI, başarılarını 1986 yılından bu yana sürdüren ve Türkiye’nin demiryolları geliştirme projelerinden birini yürütmektedir. NET YAPI; makro ölçekli konut projeleri, sağlık ve spor kompleksleri, iş merkezleri, zemin güçlendirme, fore kazık, ön germeli Ankraj ve altyapı işleri konusunda proje ve uygulama bilgi birikimine sahiptir.

HSN Elektrik 2006 yılında; elektrik enerjisi üretim tesislerinin kurulması, işletilmesi, üretilen elektrik enerjisinin müşterilere dağıtımının yapılması amacıyla kurulmuştur.

Şehir Gayrimenkul A.Ş. 2006 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar konut inşaatları ve satışlarını üstlenmiştir. Şehir Gayrimenkul A.Ş. bünyesinde devam etmekte ve yapılmak üzere planlamış olan birçok proje bulunmaktadır.

2003 yılında kurulan Korudağı Madencilik, inşaat sektörlerin hammadde ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, maden sahalarının belirlenmesi ve bu sahalara ait işletme ruhsatlarının alınması ve işletmeye geçilmesi çalışmalarını yapmaktadır.

2000 yılında Sn. Namık Tanık tarafından kurulan DOLUNAY, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan ANTARES’i hayata geçirmiştir.