BAŞKANIN MESAJI


NATA Holding olarak yarım yüzyıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimlerimizle, teknoloji ve gelişen dünya dinamiklerini takip ederek iş yaşamında doğru hamleler attık. Doğru işleri doğru şekillerde yapmak bize daima başarıyı getirdi. Sahip olduğumuz her başarıda kendimizi sürekli geliştirerek daha iyi neler ortaya çıkarabiliriz düşüncesiyle hayallerimizi, stratejilerimizle gerçekleştirilebilir hale getirdik. Öngörümüz ve başarılı yatırımlarımızla günden güne büyüyor, hem yurt içinde hem de yurt dışında saygın projeler gerçekleştirmenin onurunu yaşıyoruz.

Biz NATA Holding olarak, gücümüzü ailemizden alırız. İş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımız bu güçlü aileyi oluşturur. İşte bu bakış açısı ile kurumsal kültürümüzü geleneksel yapımız ve saygınlığımızla geleceğe taşımayı hedefleriz. Kazanmak ile ilgili düşüncemiz şudur; ‘’Kazandıkça değil paylaştıkça büyüyoruz’’. Şirketlerimiz ve markalarımızla daima yaşamın dinamiklerini takip eder ve ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra yaşayan projeleri hayata geçiririz. Nitelikli hizmet anlayışımızla üreteceğimiz tüm projeleri en akılcı çözüm önerileri ve mutlak müşteri memnuniyetini sağlayarak gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz.

Hayatım boyunca edindiğim deneyimler, çalışmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Çalışmak her şeyin üstesinden gelmenin en iyi yoludur. Unutmamak gerekir ki; geçmişiniz, geleceğinizin rehberidir. Bu vesileyle yoluma ışık tutan, bugünlere gelmemizde büyük emeği olan, desteğini ve gücünü içimde hissettiğim babam Hasan TANIK'ı rahmetle anıyor, bize bıraktığı en önemli mirasını “oğlum, bu dünyada en büyük servet itibardır” sözleriyle onu bir kez daha yâd ediyorum. Benim de tek gayem bu itibarı çocuklarımla, çalışma arkadaşlarımla ilelebet sürdürmektir.